E L I T N Í - M A R K E T I N G

Načítám...

Překlady od Rodilého mluvčího

Zvládneme i specifický požadavek, který u této služby nemáme uvedený.

od 740 /NS
  • Soudně ověřené překlady
  • Standardní překlady
  • Korektury
  • Lokalizace
  • Odborné i technické překlady

Vyzrajte na babylonské zmatení jazyků

Místo probdělých nocí nad slovníkem raději sáhněte po rodilém mluvčím. V zásobníku si schováváme řadu ostřílených překladatelů. Dohromady pro vás přeloží texty do více než 50 světových jazyků.

Běžný člověk nemůže tvrdit, že bez námahy překládá do jemu cizích jazyků - to je samozřejmé. Rodilý mluvčí nebo překladatel překládající do jeho mateřského jazyka může zaručit nejvyšší kvalitu překladu a tím oslovit větší publikum.

V překladatelských kruzích je princip rodilého mluvčího často slýchaným a respektovaným pravidlem. Znamená to, že překlad do jiného jazyka by měli provádět pouze rodilí mluvčí daného jazyka. Pokud je vaším mateřským jazykem například holandština, neměl by vám být umožněn překlad do francouzštiny. Naopak - z francouzštiny do nizozemštiny - to zjevně není problém.

Elitní marketing má celosvětovou síť ve které se nachází více než 80 rodilých mluvčích. Každý z nich má své vlastní specializace, takže ani ten nejméně známý obor  nebo nejskrytější žargon nepředstavuje žádný problém. Například naši překladatelé se nejvíce ztotožňují s texty právními, technickými, finančními anebo třeba lékařskými.

Proč byste měli svěřit své překlady pouze rodilým mluvčím? Tady je několik dobrých důvodů, proč:

      Rodilí mluvčí mají rozsáhlejší slovní zásobu, což vede k textům s vyšším stupněm rozmanitosti  a méně opakování. 

      Umí lépe zachytit a interpretovat i ty nejmenší stylistické detaily a nuance. Tím je zaručeno, že je původní zpráva přeložena správně a nedochází k nedorozuměním.

      Umí si bez námahy hrát se slovy a mohou si tak kreativně vyhrát - výsledkem jsou velmi mluvné a profesionální texty . 

      Jsou si plně vědomi a mohou brát v úvahu zvyky a citlivý jazyk své země.

      Často mají aktuální informace o nejnovějším vývoji v jejich zemi, což znamená, že bude aktuální také obsah jejich překladů. 

Napište nám!

Máte dotaz nebo si jen potřebujete něco ujasnit?

Na našich stránkách používáme cookies, které nám pomáhají zefektivnit Vaši práci s našimi webovými stránkami. Více informací. Souhlasím

Cíle na které sami nestačíte?

Postaráme se o naplnění Vašich obchodů a ubytovacích zařízení novými zákazníky.

Kontaktujte nás