E L I T N Í - M A R K E T I N G

Načítám...

Copywriting

Zvládneme i specifický požadavek, který u této služby nemáme uvedený.

od 750 /hodina
  • Dáme řád
  • Zaujmeme
  • Zmodernizujeme
  • Prodáme
  • Optimalizace pro SEO

Království za šikovného copywritera

Vlastnit úspěšný web rovná se mít poutavé texty, u kterých budou zákazníci sedět jako přibití a královsky se bavit. Znáte copywritera, co tohle umí? U nás takových šikovných rukou najdete dokonce celý regiment.

Od sociálních médií přes brožury až po obsah webových stránek jsou podniky schopny oslovit své publikum, šířit jejich poselství a rozvíjet svou značku prostřednictvím kombinovaného úsilí copywritingu a marketingu. Spolu s dalšími snahami je copywriting nejlepším způsobem, jak „spojit dohromady“ obchodní potenciál a potencionálního klienta.

Copywriting může zahrnovat řadu oblastí, jako jsou reklamy, webové stránky a další propagační materiály pro podnikání. Celkově lze říci, že je to, když firma vytváří text, který zvyšuje povědomí o značce a vede spotřebitele k akci. Efektivní copywriting přitahuje zájem zákazníka o obchodní produkt nebo službu.

V posledních letech došlo k nárůstu vynikajících a rozpoznatelných strategií marketingu obsahu. Například každý viděl kampaň „Podělte se o colu“ společnosti Coca-Cola a exponenciálně to zvýšilo jejich prodej. To je důvod, proč se mnoho obchodníků při vytváření strategií řídí zlatým pravidlem „králem je obsah“.

Zejména malé a střední podniky by se měly zaměřit na své publikum online, protože právě zde se nyní shromažďuje největší % potencionálních zákazníků. Navíc, ať už jde o komentář k příspěvku na Facebooku nebo recenzi na Googlu, spotřebitelé důvěřují textu a mají tendenci volit firmu, když vidí, jak firma reaguje.

Napište nám!

Máte dotaz nebo si jen potřebujete něco ujasnit?

Na našich stránkách používáme cookies, které nám pomáhají zefektivnit Vaši práci s našimi webovými stránkami. Více informací. Souhlasím

Cíle na které sami nestačíte?

Postaráme se o naplnění Vašich obchodů a ubytovacích zařízení novými zákazníky.

Kontaktujte nás